LOUISE ROE GALLERY
Vognmagergade 9
1120 Copenhagen
+45 35 35 01 10
roe@louise-roe.com

LOUISE ROE kundeservice kan kontaktes telefonisk på +45 35 35 01 10 mandag til fredag kl. 09.00 - 17.00. 

Du er også velkommen til at kontakte os på e-mail
roe@louise-roe.com hvor vi vil besvare din henvendelse hurtigst muligt. 

Hvis du oplever problemer med vores website eller ordrer placeret på vores website bedes du kontakte kundeservice.

Global Sales Director
Marie Kjerbye
marie@louise-roe.com
+45 22 14 39 89

Senior Manager Ecommerce
Emil Johan Roe Lykke
emil@louise-roe.com
+45 35 35 01 10

Sales Agent Austria
Stefanie Bleil
Rudolphplatz 13A
1010 Vienna
+43 699 15 05 50 06
s.bleil@frost-international.at

Sales Agent Belgium
Untitled Agency 
Julie Van Coillie
Diksmuidestraat 125, 8840 Staden
+32 475 92 74 88
julie@untitledagency.be

Sales Agent Norway
Dare to Deco 
Christina Ringstad
Pilestredet 75C, 0157 Oslo
+47 922 20 482
christina@daretodeco.no